Nimbus Note

Pratik Not Alma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7,8 MB
  • Version 2.4.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Nimbus Web Inc
Nimbus Note, size tek bi yerde, resim, video, yazı ve ses biçiminde notlar almanızı sağlayacak bir uygulama. Bu kullanışlı uygulamayı android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Nimbus Note, android cihazlarınızda ücretsiz edinebileceğiniz, yoğun olarak not alma durumunda bulunanlar için yüksek fayda sağlayan son derece pratik ve basit kullanım sağlayan bir not alma uygulamasıdır.

Uygulama sayesinde tek bir yerde, resim, video, yazılı metin ve ses kaydı olarak notlarınızı toplayabilme imkanına sahipsiniz. Bu sayede notlarınıza ulaşma aşamasında hiçbir güçlük yaşamayacaksınız. Aynı zamanda bu notları diğer cihazlar üzerinde görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Notlarınızı, yapılacaklar listesi, kontrol listeleri gibi seçenekler sunan uygulamada sekronize edebilir, günler öncesinden planlarınızı düzenleyebilirsiniz. Ayrıca notlarınızı,  etiketleyebilir ve dosyalar oluşturup, bu dosyaların içinde saklayabilirsiniz. Notlarınızı kaybetme korkusu da yaşamanıza gerek yok, çünkü uygulama notlarınızı, ekran kilidi fonksiyonuyla koruma altında tutuyor. 

 Gelişmiş özellikleri ve çok fonksiyonlu yapısıyla, günlük yaşantınızı düzenlemede size son derece faydalı olacak bu uygulamayı denemenizi tavsiye ederim.

 

Daha Fazla Göster
Nimbus Note indir
DİĞER SÜRÜMLER